Oferta

MCap ® jest audiofilsim metalizowanym polipropylenowym kondensatorem. W doborze materiałów, szczególną uwagę zwrócono na właściwości dźwiękowe. Praktycznie wolny od indukcji. Konstrukcja i niski współczynnik straty plasuje MCap w wynikach jako bardzo "szybki" kondensator.
MCap ® stanowi dobrą podstawę, żywe odtwarzanie muzyki i bogactwo w niuanse. Seria kondensatorów MCap ® jest najprostszą wersją kondensatorów foliowych, które pod względem brzmienia zostawiają całą konkurencję daleko w tyle. W firmie Mundorf najważniejsze jest brzmienie i dlatego kondensatory stosowane są przez wszystkie liczące się w Europie firmy audio.


Dzięki najnowszej technologii nawijania jesteśmy w stanie produkować MCap ® ZN z ultraczystej, folii ROHS. W przeszłości konieczne było dodawanie związków prowadzących do uzyskania wymaganej miękkości folii do nawijania kondensatorów. Ale środki te prowadziły do oddziaływania na sygnał muzyczny. Bezołowiowe folie aluminiowe oprócz pozytywnych aspektów środowiskowych - również poprawiają charakterystyczny dźwięk MCap ® ZN: są po prostu naturalne. Jak do tej pory ogromne przewodnictwo (strata czynnika [tan ? @ 1kHz] jest dziesięć razy mniejsza niż w standardowych kondensatorach MKP!), a masa cyny gwarantuje bardzo żywe odtwarzanie muzyki.


MCap ® Supreme został uznany międzynarodowym kondensatorem klasy High-End. Uważany jest dziś jako kamień milowy w nowoczesnej generacji audiofilskich kondensatorów. Jego niezwykły dźwięk i wydajność zawdzięcza unikalnym kombinacją zaawansowanych technologii. Subtelne dźwięki w zakresie wysokich tonów wzmacniają całą produkcję dźwięku, a głosy i instrumenty przybierają kształt i stają się bardzo zróżnicowane i namacalne. Najwyższa klasa brzmienia.

Sklep internetowy Mundorf
MUNDORF - akcesoria audio, cewki, kondensatory, rezystory, cyna, zwrotnice, okablowanie